Hunter HC-1200i-E – Ovládacia jednotka

Doprava zadarmo
Cena s DPH :
394,00 €
Cena bez DPH:
328,33 €
Cena s DPH :
10 216,42 Kč
Cena bez DPH:
8 513,68 Kč
Cena s DPH :
1 646,92 Pln
Cena bez DPH:
1 372,43 Pln
Obj. čislo:
2843501
Dostupnosť:
Skladom externe

Hunter HC-1200i-E – Ovládacia jednotka

ZnačkaHunter
Tovarová skupinaA
Výška152 mm
Šírka178 mm
Hĺbka33 mm

Internetová (WiFi) riadiaca jednotka Hunter. Interiérová, 12 sekčná, 6 programov, množstvo funkcií. Rozšíriteľná až na 32 sekcií.

12 sekčná riadiaca jednotka Hunter HC-1200i-E s možnosťou rozšírenia na 24 alebo 32 sekčnú pomocou dvoch 12 sekčných rozširujúcich modulov.

Internetová riadiaca jednotka Hunter HC-1200i-E s webovým softvérom Hydrawise slúži na vzdialenú správu závlahového systému. Disponuje prehľadný farebným dotykovým displejom s podsvietením, ktorý umožňuje intuitívne a jednoduché ovládanie a programovanie. Toto je tiež možné vykonávať prostredníctvom mobilného telefónu, tabletu alebo PC. Pripojenie k internetu je možné len prostredníctvom WiFi siete.

Jednotka ponúka jednoduché ovládanie, maximálne prispôsobenie zavlažovania počasiu a dokonalý prehľad o zavlažovaní 6 závlahových programov.

Ovládacia jednotka umožňuje pripojenie dvoch programovateľných senzorov.
Taktiež umožňuje pripojenie internetovej meteostanice.

Dotykový displej

Farebný dotykový displej riadiacej jednotky Hunter HC a Pro-HC

Riadiace jednotky HC a Pro-HC disponujú plnohodnotným farebným dotykovým displejom, pomocou ktorého jednoducho a rýchlo naprogramujete zavlažovací systém, aj bez použitia WiFi zariadenia (mobil, tablet, notebook, PC.

Ovládanie prostredníctvom WiFi

Ovládanie prostredníctvom WiFi - Hunter HC a Pro-HC

Riadiacu jednotku HC a Pro-HC je možné ovládať a programovať prostredníctvom WiFi pomocou mobilných zariadení s Android alebo iOS systémom a tiež pomocou notebookov a stolových počítačov z pohodlia Vášho domova, kancelárie, či ktoréhokoľvek miesta na svete.

Prediktívna úprava závlahy

Prediktívna úprava závlahy - Hunter HC a Pro-HC

Denná úpravy zavlažovacieho plánu založená na miestnych údajoch o počasí z najbližšej dostupnej meteostanice moniturúcej teplotu, zrážky, vlhkosť a rýchlosť vetra. Údaje umožňujú úpravu dĺžky času zavlažovania a jej harmonogramu, aby sa dosiahla rovnováha medzi úsporou vody a účinnosťou závlahy.

Monitorovanie prietoku

Monitorovanie prietoku vody v zavlažovacom systéme - Hunter HC a Pro-HC

Jednotka Hunter HC a Pro-HC dokáže monitorovať potrubie a postrekovače pomocou voliteľného prietokomeru. Pri poruche potrubia Vás automaticky upozorní a tým je možné predísť úniku väčšieho množstva vody a premočeniu terénu, prípadne iným škodám.

Monitorovanie vedenia

Monitorovanie vedenia k elektromagnetickým ventilom - Hunter HC a Pro-HC

12 zónové riadniace jednotky Hunter HC nepretržite monitorujú elektrický prúd, ktorý ide do elektromagnetických ventilov. Ak je prúd príliš vysoký alebo nízky indikuje to poruchu ventilu a software Hydrawise Vás upozorní, ktorý ventil je chybný a potrebuje opraviť, alebo vymeniť.

Porty pre rôzne senzory

Monitorovanie vedenia k elektromagnetickým ventilom - Hunter HC a Pro-HC

Dva všeobecne použiteľné porty snímačov umožňujú napríklad pripojenie prietokomeru Hunter HC, radu senzorov Hunter Click, štandardných senzorov dažďa a pôdy na zastavenie zavlažovania. Porty snímačov môžu taktiež spustiť zavlažovací cyklus. Táto funkcia Vám umožní vlastné štarty na základe údajov snímačov.

Špecifikácie

  • možnosť ovládať pomocou mobilu, tabletu, PC prostredníctvom WiFi
  • množstvo užitočných funkcií
  • možnosť ovládať až 6 sekcií
  • možnosť zapojenia 2 rozširujúcich modulov a rozšíriť o 12 alebo 24 sekcií
  • 2 porty pre snímače
  • interiérové prevedenie
  • transformátor nie je súčasťou balenia
  • vhodné trafo: nástenné alebo na DIN lištu 230V / 24V AC


Fotogaléria k produktu Hunter HC-1200i-E – Ovládacia jednotka

RW ORAVA na facebooku
Navrch stránky

© 2019 Aquagarden - široká ponuka produktov pre záhradné a kúpacie jazierka