XTline XT106305 Pokosová píla s laserom 305mm, 2000W
  -25%
230 V, 4500 ot/min., 2000 W, priemer kotúča: 305 mm, upínanie: 30 mm
Značka:
Obj. čislo:
34IK26151
Skupina
A
Hmotnosť
19,50 kg
Hlavné prednosti
  • Výkonný motor
  • Pokosové / úkosové rezy na obe strany
  • Hnací remeň
  • Vynikajúci pomer cena / výkon
Súčasť balenia: pár uhlíkov, pílový kotúč, prachový vak, svorka, rozšírenie stola, kľúč
Napájacie napätie V 230
Frekvencia Hz 50
Príkon W 2000
Otáčky min-1 4500
Priemer kotúča mm 305
Prierez 90° / 90° mm 340 x 120
Prierez 45° / 90° mm 235 x 120
Prierez 90° / 45° mm 340 x 48 (vľavo) / 340 x 40 (vpravo)
Prierez 45° / 45° mm 235 x 48 mm (vľavo) / 235 x 40 mm (vpravo)
Sklon rezu   -45° / +45°
Upínanie kotúča mm 30
Soft-start   nie
Rozteč skrutiek pre uchytenie stola cm; 47 x 29
Hladina akustického tlaku (LpA) dB 92
Hladina akustického výkonu (LwA) dB 105
Izolácia   trieda ochrany II
Krytie   IP20
Hmotnosť kg 19,50
Súvisiace produkty
230 V, 5000 ot/min., 2200 W, priemer kotúča: 255 mm, upínanie: 30 mm
Obj. čislo: 34I26675
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Naposledy navštívené