XTline SABK11560 - 115x6x22,2 mm brúsny kotúč na oceľ
Skladom: > 5ks
Brúsny kotúč na brúsenie ocele, zvarov, otrepov a pod.
Značka:
Obj. čislo:
34I1250
EAN:
Skupina
A
  • kvalita: certifikovaný výrobok
  • výkon: maximálna rýchlosť otáčok
  • technológia: kvalitné spojivo zaručuje vysokú životnosť
  • výkon: dlhšia životnosť vďaka kvalitnejšej sieti zo sklovlákna
Priemer kotúča: 115 mm
Hrúbka kotúča: 6 mm
Otvor: 22,2 mm
Značka XTline
XTline Expres servis 72 hodín
EXPRES SERVIS 72 hodin
Viac info XTline Expres servis 72 hodín
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Upozorni ma keď cena klesne pod
Naposledy navštívené