XTline XT106190 Kotúčová píla 190mm, 1400W
Dostupnosť na dotaz
Kotúčová píla na rezanie dreva a podobných doskových materiálov. Priemer kotúča: 190 mm; P: 1300 W
Značka:
Obj. čislo:
34I21937
Skupina
A
Hmotnosť
4,10 kg
Špecifikácie
  • kvalitné spracovanie
  • nastaviteľný rezný uhol -45° až +45°
  • nastaviteľná hĺbka rezu
  • výklopný kryt píly
  • vodiaca lišta
  • plastový kryt na ochranu hladkých povrchov
  • výborný pomer kvalita / cena
Značka XTline
XTline Expres servis 72 hodín
EXPRES SERVIS 72 hodin
Viac info XTline Expres servis 72 hodín
Strážiť zmenu ceny a dostupnosti
Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.
Vaša emailová adresa:
Typ upozornenia:
Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.
Upozorni ma keď cena klesne pod
Naposledy navštívené